Ewa Collection- najwyższa jakość z Polski

Już od 1998 roku dostarczamy na rynek polski oraz europejski (Czechy, Łotwa, Litwa, Rosja, Ukraina) ubranka dla dzieci, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę już od dnia narodzin. Odzież niemowlęcą i dziecięcą marki Ewa Collection szyjemy wyłącznie w Polsce, z krajowych dzianin najwyższej jakości.

Zadbaliśmy o to, aby w naszej kolekcji znalazły się ubranka dopasowane do potrzeb maluchów w różnym wieku. W ofercie znajdą Państwo:

  • bieliznę dziecięcą wyprodukowaną z myślą o delikatnej skórze najmłodszych (m.in. kolorowe body, koszulki na ciało);
  • welurową kolekcję (m.in. kaftany, śpiochy);
  • frotowe ubranka, które ukołyszą do snu: pajace niemowlęce oraz okrycia po kąpieli;
  • komplety dla chłopców i dziewczynek wyróżniające się ciekawymi wzorami i przyjemnymi kolorami.

Bogactwo wzorów i kolorów

onas1

Kolekcja Ewa Collection oferuje ferie barw, kolorów i tkanin, pobudzających wyobraźnię. Co więcej, nasze ubranka dla dzieci zostały uszyte z dbałością o każdy szczegół. Gwarantują nieskrępowane ruchy najbardziej ruchliwym małym odkrywcom.

Z myślą o wygodzie Klientów

onas2

Aby ułatwić Klientom dostęp do ubranek dla dzieci marki Ewa Collection, uruchomiliśmy firmowy sklep internetowy. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kolekcji, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do Kontaktu. Uwaga! Kupując u producenta, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów i konkurencyjnych cen.

Zdrowie malucha jest najważniejsze!

onas3

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pociechy potrzebują nie tylko wygodnych, ale przede wszystkim bezpiecznych ubranek. Kolekcje tworzymy zgodnie z normami i standardami Unii Europejskiej z najwyższej jakości materiału (wykorzystujemy wyłącznie 100-procentową bawełnę). Nawet najmniejsze elementy, takie jak: hafty, aplikacje oraz zapięcia, chronią wrażliwą skórę naszych dzieci.

Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym!

Przejdź do sklepu